O nás

Úvod O nás

Čo je Happyhempy

 

Happyhempy je udržateľná a zodpovedná móda. Produkty sú vyrobené z konopného vlákna - najpevnejšieho, najzdravšieho a ekologicky najšetrnejšieho prírodného vlákna na Zemi. Našu kolekciu tvoria originálne zbierky ručne vyrábaných produktov vysokej kvality. Sú navrhované a šité s láskou a vášňou, momentálne rukami zakladateľov značky v malej krajčírskej dielni v Holandsku.

 

''v čo veríme to tvoríme; čo tvoríme aj žijeme''

 

O nás


Naša tvorba odzrkadľuje naše postoje a hodnoty. Vyjadruje naše cítenie, vzťah k zachovávaniu trvalých hodnôt a návratu k prirodzenosti. Dodržiavame jedinečný remeselný prístup, vo výrobe používame len tie najkvalitnejšie vstupné materiály a technológiu neustále zdokonaľujeme. Špecializujeme sa na produkciu hlavne dolných častí odevov. Veľký dôraz kladieme na vysokú kvalitu a nie na kvantitu. Kombináciou kvality, precíznosti ručného spracovania jednotlivých výrobkov a naším veľkým zmyslom pre detail vyrábame odevy, ktoré budú vždy niečím jedinečné. Z našej dielne vychádza oblečenie, ktoré má svoj príbeh, je pekné a navyše medzi zákazníkmi a výrobcom vzniká jedinečný vzťah založený na spoločných hodnotách vyznávaných značkou Happyhempy.

 

Spoločenská zodpovednosť

 

Uvedomujeme si, aká obrovská je negatívna environmentálna stopa textílneho priemyslu. Dnes sme svedkami nezodpovedného mrhania prírodnými zdrojmi a cenným ľudským potenciálom po celom svete. Životný štýl a konzumný spôsob nazerania na svet podsúvaný módnymi gigantmi neprospieva nám, našej Zemi, našim deťom... Happyhempy je jedinečnou alternatívou voči masovej produkcii a reflektuje na oprávnené požiadavky spoločnosti po dobrom oblečení. Spájame kvalitu, tradície a vkus. Našim kritériom nie je množstvo, rýchlosť ani generovanie neúmerných finančných benefitov bez ohľadu na negatívne sociálne a environmentálne vplyvy. Happyhempy funguje na platforme spájajúcej ekológiu s dôležitými princípmi ako spravodlivosť, čestnosť a rešpektovanie sociálnych potrieb vyplývajúcich z vedomého výberu.

Majme na pamäti, že „lacné oblečenie“ neexistuje. Niekto zaňho musí zaplatiť. A príliš často veľmi vysokú cenu. 

 

100% Organické


Dodávateľov konopných tkanín si starostlivo vyberáme. Používame látky, ktoré sú vyrobené v Európe a musia spĺňať naše tri základné kritériá: Ekologické pestovanie, Ekologické spracovanie a Ekologické farbenie a mäkčenie. Rozdiel medzi spracovaním konopy chemickými a biologickými metódami je aj v samotnom výsledku. Konopná látka vyrobená biologickými procesmi je jemnejšia, príjemnejšia na dotyk, ma vynikajúcu stálosť farieb, je trvanlivejšia a omnoho kvalitnejšia. Väčšina výrobcov po celom svete ale používa moderné metódy, ktoré sa spoliehajú na chemické procesy, pretože sú rýchlejšie, menej náročné na pracovnú silu, a preto lacnejšie.


Užitočné informácie
Sledujte nás

 

Facebook   Instagram   

                           

Copyright 2014 - 2019 © happyhempy.com